SECURE PLUS

ONN SECURE PLUS Ultrasonik Cerrahi Maskelerde “MELTBLOWN” özel tıbbi filtre kullanılmıştır. Tıbbi maskelerde filtreleme özelliği kumaşların geçirgenliği ve filtre edebilme kabiliyeti ile ortaya çıkmaktadır. Yüksek filtreleme kabiliyeti olan ONN SECURE PLUS cerrahi maskelerin, % 98-99 bakteri filtrasyon verimliliği sağladığı yapılan testler ile kanıtlanmıştır. 3 Katmanlı olan SECURE PLUS cerrahi maskelerimizin iç ve dış katmanlarında spunbond olup iç katmanda meltblown kullanılmıştır.

 

PRO LINE

ONN PRO LINE Ultrasonik Cerrahi Maskelerde “MELTBLOWN” filtre kullanılmıştır. Tıbbi maskelerde filtreleme özelliği kumaşların geçirgenliği ve filtre edebilme kabiliyeti ile ortaya çıkmaktadır. Yüksek filtreleme kabiliyeti olan ONN PRO LINE cerrahi maskelerin, % 98-99 bakteri filtrasyon verimliliği sağladığı yapılan testler ile kanıtlanmıştır. 3 Katmanlı olan PRO LINE cerrahi maskelerimizin iç ve dış katmanlarında spunbond kullanılmış olup iç katmanda meltblown kullanılmıştır.

 

ECO FIT

ONN ECO FIT Ultrasonik Cerrahi Maskelerde “SPUNBOND” (tela) kullanılmıştır. Spunbond maskelerde filtreleme özelliği kumaşların geçirgenliği ve filtre edebilme kabiliyeti ile ortaya çıkmaktadır. ECO FIT cerrahi maskelerimizin tüm katmanlarında spunbond kullanılmış olup 3 katmanlıdır. Spunbond tekstil sanayisinde çok çeşitli uygulamalarda kullanılan % 100 polipropilen hammaddeden elde edilmiş ve diğer kumaşlardan farkı dokusuz olarak tanımlanan bir tekstil türüdür.

 

Hızlı sipariş verebilmek için lütfen tıklayınız!

1

Yüksek Teknoloji

Üstün teknoloji ile yüksek kalitede üretilen ürünlerimizi çok sıkı kontrollerden geçirerek sizlere sunuyoruz.

2

Doğru Çözüm Partneri

Tecrübeli hizmet ile ileri teknolojiyi kullanarak kısa zamanda İhtiyaca yönelik çözüm üretiyoruz.

3

Global Pazarlama

Şirketimiz Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, Balkanlar, Amerika Kıtası gibi pek çok ülkeye ürettiğimiz ürünlerimizi ihraç etmektedir.

 
 

UV IŞINI

ONN Cerrahi Maskeler, UV ışını ile virüs ve bakterilerden arındırılmıştır.
 
 

RAHAT KULLANIM

Kulağa uyumlu lastik ve burun uyumlu yumuşak tel yapısıyla yüze çok iyi uyum sağlar, rahatsız etmeden kullanılabilir.
 
 

3 KATMANLI

ONN Cerrahi Maskeler, 3 katmanlıdır ve yüksek filtreleme kabiliyetine sahiptir.


 

FDA ONAYLIDIR

Ürünlerimiz FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylıdır.

 

KALİTELİ ÜRETİM

Onn Cerrahi Maskeler, ISO standartlarına uygun olarak çok sıkı kontroller altında üstün teknolojiyle üretilmektedir.

 

FİLTRE KABİLİYETİ

Yüksek filtreleme kabiliyeti olan ONN Cerrahi Maskeler, % 98,04 bakteri filtrasyon verimliliği sağladığı yapılan testler ile kanıtlanmıştır.

Kalitesiz maske sizi korumaz!...

Doğru maske seçimi sizi korur...

 

Ultra Yumuşak Kulak Lastik Seçeneği

Onn Cerrahi Maskelerimizde "Ultra Yumuşak" kulak lastik seçeneği vardır. 100'lük kutularımızda bulunan ultra yumuşak kulak lastik yüze çok iyi uyum sağlar ve kulak arkasında acıtma yapmadan gün boyu rahat kullanım imkanı sunar. 100'lük kutularımız ultra yumuşak kulak lastikli olarak paketlenmiştir.

Detaylı Bilgi

Hassas Kulak Lastik Seçeneği

Onn Cerrahi Maskelerimizde "Hassas" kulak lastik seçeneği vardır. Onn Secure Plus, Onn Pro Line ve Onn Eco Fit ürün seçeneklerimizin 50'lik kutuları hassas lastikli olarak paketlenmiştir.

Detaylı Bilgi