KURUMSAL

Firmamız 1994 yılından günümüze kadar uzanan tecrübe ile sektöre hizmet etmektedir. TOROS DENTAL ürünleri Türkiye geneli ve dünya ülkelerinde geniş bir yelpazede satışa sunulmaktadır.

Toros Dental olarak "ONN" marka koruyucu ekipmanları ve ultrasonik cerrahi maske üretimi yapıyoruz. Birçok zorlu engele göğüs geren ve inandığı değerlerle büyüyen bir firmayız. Son derece katı denetim ve kalite şartları olan Avrupa Birliği ülkeleri, Orta Doğudan Kuzey Afrikaya, Balkanlardan Amerika Kıtasına, Doğu Bloku ülkelerinden Güney Afrikaya kadar pek çok ülkeye ürettiğimiz ürünlerimizi ihraç etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yurt dışına ihracat yapmanın gerektirdiği her türlü kalite, üretim, belge ve sertifika vb. şartları yerine getirerek sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde de aranan ve tercih edilen bir marka haline gelmiş bulunmaktayız. TOROS DENTAL olarak sektöre sunduğumuz ürünler çok sıkı kontroller altında üstün teknolojiyle üretilmektedir. ONN Markamız CE sertifikasına, ISO 13485 , ISO 9001 ve EN 14683 sertifikalarına sahiptir. Firmamız, tıbbi üretimin bir güven ve tecrübe işi olduğu bilinciyle üretimin yasal gerekliliklerini yerine getirmektedir.

TOROS DENTAL'in NT teknolojisi ile her bir üretim kalite için vardır. Yasal kontrollerin dışında kendi laboratuvarlarında üretilen ürünler sürekli testlere tabi tutularak diş hekimliğinde ve tekniğinde bilimsel bilgilere temel oluşturur ve güvenli ürünler sunar. Ayrıca sorumluluk bilinciyle çevre dostu olarak yeniden kullanıma dönüştürülebilecek maddeler kullanılarak çevreye gereken önemi vermektedir.

MİSYONUMUZ

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan sağlık sektöründe ONN olarak önceliğimiz, hizmet verdiğimiz bu kutsal sektör içerisinde her zaman en iyiyi, ulaşılabilir fiyat ve en yüksek kalite ile sizlerin hizmetine sunmaktır. Uygun fiyata yüksek kalite parolasıyla emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda sorumluluklarımızın farkındayız. Bu sorumluluk bilinci ile hareket ederek hizmetinize sunduğumuz ONN koruyucu ekipmanlar ve cerrahi maskelerimiz ise bu farkındalığın en büyük getirilerinden biridir.

VİZYONUMUZ

Yüksek kalitede en iyi teknolojiyi ve ürünleri araştırıp, sizlere sunmayı amaç edinmektedir. Başarımızın ve sektörel kalitenin bizim çok çalışmamızla mümkün olmadığını ancak sizlerin desteğiyle daha ileri gidebileceğini biliyoruz.

1

Yüksek Teknoloji

Üstün teknoloji ile yüksek kalitede üretilen ürünlerimizi çok sıkı kontrollerden geçirerek sizlere sunuyoruz.

2

Doğru Çözüm Partneri

Tecrübeli hizmet ile ileri teknolojiyi kullanarak kısa zamanda İhtiyaca yönelik çözüm üretiyoruz.

3

Global Pazarlama

Şirketimiz Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, Balkanlar, Amerika Kıtası gibi pek çok ülkeye ürettiğimiz ürünlerimizi ihraç etmektedir.

"Doğru Maske Seçimi"
 ile;

korunun!...

koruyun!...